Sveiki mieli bičiuliai, aš esu Linas,jei kam reikia pavardės – Janušauskas. Aš esu muzikantas, programuotojas, sesijinis muzikantas. Jau nuo 1985 metų groju vestuvėse, gimtadieniuose, krikštynose, ir kitose vietose, bei šventėse, kur reikalinga gera muzika, linksmas renginio vedėjas, šmaikštus žodis, ir aišku savaime puiki vakaro atmosfera. Į šį verslą atėjau , Tėčio vedamas…. Jei konkrečiau, tai groju nuo to momento kiek save pamenu, o kuomet pradėjau dar ir muziką programuoti, pradėjau groti dar daugiau. Pats esu klavišistas, muzikos kūrėjas ir atlikėjas, aš neesu tas muzikantas, kuris pasiėmęs akordioną dainuoja dažnutes, aš daugiau orentuojuosi į populiarią muziką, kuri skamba „Lietaus“ eteryje.

Pastaruoju metu daug dirbu su savo bičiuliais, grupe „Šansonas LT“ (Tauragė), rašome dainas, įrašinėjame studijoje, taip pat groju grupėje „Combo Band“ (Kaunas) klavišiniais instrumentais.

Su grupe „Combo Band“ akomponavome Giulijos koncertinio turo – „Kelionė pas tave“ koncertuose, grojome vinilinės plokštelės „Vynilas“ Artūro Sikorskio koncerte (grupė VYNAS), su legendiniais muzikantais Darium Mileriu (Nojus, grupė Airija), neabejotinai pačiu pačiausiu gitaristu Giedrium Balčiūnu (Jumbo). Šiuo metu ruošiamos naujos programos su kitais gerai žinomais Lietuvos atlikėjais.

Renginiuose, ne tik groju, bet ir užsiimu renginio pravedimu.